Підсак квадратний із прогумованим полотном Y-221055-GJ
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складний підсак з квадратною головою (розмір голови 55 см), з телескопічною ручкою з регулятором довжини.Сітка - прогумоване полотно, комірка 0.4 х 0.4 см. Максимальна довжина 2,15 м. У збиранні 0,88 м. Кількість колін - 2.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість секцій | 2 |
| Форма голови | Квадратна |
| Діаметр | 55 см |
| Розмір комірки | 4 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 215 см |
| Довжина у складеному вигляді | 88 см |
| Вага | 840 г |
| Стан | Новий |
| Тип | Ручка |
- Ціна: 775,50 ₴






