Підсак BRIZ Marvel силіконова сітка Цей невеликий, легкий і якісний алюмінієвий підскак оцінять ті рибалки, яким необхідне універсальне та компактне розв'язання проблеми підсаки в невеликому човні або на ходовій риболовлі, наприклад, під час ловлі щуки, ляща, форелі. Матеріал сітки — силіконовий, великий камін. Таку сітку не пробиває гачок! І це дуже зручно. Підсак можна розкласти однією рукою.Підсак може бути незамінним під час лову "білої риби" або хижака з човна.
Підсака не займає багато місця, але має низку переваг над іншими підсаками:
Підсаки легко розбирати
Має надійну ручку
Добре підійде для лову практично всієї невеликої хижої й білої риби в човні.
Алюмінієву конструкцію основи
Якісний замок закривання
М'яку силіконову основу (добре миється й не чіпляє гачок!)
Невелика вага
Характеристики:
колір: Червоний
розмір голови: 40x45 см
розмір у складеному вигляді: 90cм
розмір у розкладеному вигляді: 140 см
глибина: 26 см
вага: 580 г.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість секцій | 1 |
| Форма голови | Кругла |
| Діаметр | 45 см |
| Розмір комірки | 20 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 140 см |
| Довжина у складеному вигляді | 90 см |
| Особливості | Розбірна конструкція |
| Вага | 680 г |
| Стан | Новий |
| Тип | Ручка |
- Ціна: 1 057,50 ₴







