Ящик рибальський 2 полиці – місткий риболовний ящик з прозорою кришкою, який виготовлено з пластику. Конструкція передбачає дві складані полиці. Система рейок, що підтримують полиці, забезпечує міцність конструкції та щільне прилягання полиць одна до одної, унеможливлюючи випадіння вмісту з відділень під час транспортування. Концепція фіксованих і знімних перегородок дає змогу оптимально сформувати робочий простір кейса на власний розсуд. Основне відділення ящика не має перегородок і призначене для зберігання великих предметів. Риболовний ящик чудово підійде для зберігання і транспортування снастей, приманок різних типів і розмірів, а також елементів оснасток та інших аксесуарів. Має зручну складану ручку для перенесення. Кришку обладнано надійними шарнірами та защібкою.
- Має міцну конструкцію та легку вагу, параметри – 30х18х14см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Ящик |
| Материал | Пластик |
| Количество полок | 2 шт |
| Раздвижные полки | 2 |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 30 см |
| Ширина | 18 см |
| Высота | 14 см |
- Цена: 441,80 ₴





