Льодобур MegaStrike – це нова модель знаменитого та популярного льодобуру Тонар виробництва Барнаул на замовлення компанії MegaStrike. 100% оригінал нового зразка. Льодобур MegaStrike має високі робочі характеристики, гарний запас міцності та довговічності. Льодобур дворучний, дві зміщені по осі ручки збільшують зручність та швидкість буріння. Леза виготовлені із міцного сплаву, що має тривалий термін експлуатації та можливість заточування в домашніх умовах.
Правильний кут нахилу ножів дозволяє різати з легкістю лід будь-якої товщини. Бур має якісне лакофарбове покриття, не боїться механічних пошкоджень. Для зручності використання при дуже низьких температурах, на новій модельній лінійці бурів MegaStrike, баранчик виготовлений з дуже міцного, морозостійкого пластику, що робить комфортнішим обертання голими руками. Також бур комплектується зручною скобою для транспортування. Ножі захищені пластиковим чохлол.
Технічні характеристики:
Діаметр буріння 130 мм
Глибина буріння 1000 мм
Транспортувальна довжина 82 см
Вага-2.4 кг
Колір Блакитний
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Ледобур |
| Диаметр | 130 мм |
| Глубина бурения | 100 см |
| Тип ножей | Плоские |
| Длина в сложенном виде | 82 см |
| Вес | 2.4 кг |
| Цвет | Бирюзовый |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Тонар |
- Цена: 3 431 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Льодобур MegaStrike Ø130 мм»







