Підсак трикутний сітка з кольорової волосіні розкладний 80 см CE-3180-DS
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Голова має трикутну форму і лите кріплення, міцна сітка з кольорової волосіні на двох прутах, одна сторона еластична. Голова підсаку 80 см .Підсак підходить для лову мирної та хижої риби.Завдяки регульованій довжині ручки від 78 см - до 180см, підходить для лову з берега та з човна .Підсак легко і швидко складається, стає компактним (довжина 80 см) для транспортування. Складається легким натисканням однією рукою
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Количество секций | 2 |
| Форма головы | Треугольная |
| Диаметр | 80 см |
| Размер ячейки | 40 мм |
| Длина в разложенном виде | 210 см |
| Длина в сложенном виде | 80 см |
| Вес | 680 г |
| Состояние | Новое |
- Цена: 808,40 ₴







