Підсак квадратний з кольорової волосіні Y-221055-C
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Складний підсак з квадратною головою (розмір голови 55 см), з телескопічною ручкою з регулятором довжини.Сітка - кольорова волосінь, комірка 3/5 х 3,5 см. Максимальна довжина 2,15 м. У збиранні 0,88 м. Кількість колін - 2.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Количество секций | 2 |
| Форма головы | Квадратная |
| Диаметр | 55 см |
| Размер ячейки | 35 мм |
| Длина в разложенном виде | 215 см |
| Длина в сложенном виде | 88 см |
| Вес | 680 г |
| Состояние | Новое |
- Цена: 775,50 ₴







