Описание
Характеристики
Информация для заказа
Голова має трикутну форму і лите кріплення, міцна сітка прогумована на двох прутах, одна сторона еластична. Голова підсаку 50 см .Підсак підходить для лову мирної та хижої риби.Завдяки регульованій довжині ручки від 80 см - до 155см, підходить для лову з берега та з човна .Підсак легко і швидко складається, стає компактним (довжина 80 см) для транспортування. Складається легким натисканням однією рукою
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Количество секций | 2 |
| Форма головы | Треугольная |
| Диаметр | 50 см |
| Размер ячейки | 4 мм |
| Длина в разложенном виде | 205 см |
| Длина в сложенном виде | 80 см |
| Особенности | Регулируемая длина, Складная конструкция |
| Вес | 610 г |
| Состояние | Новое |
- Цена: 512,30 ₴









